Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Płyny do chłodnicy i koncentraty chłodnicze

Przygotuj się do zimy, sięgając po wysokiej klasy płyny do chłodnicy samochodowej. W ofercie sklepu autoupgrade.pl znajdziesz również wydajne koncentraty o długiej żywotności, przeznaczone do wymieszania z wodą destylowaną, ewentualnie stosowane jako dodatek do płynu chłodniczego w celu zwiększenia jego odporności na zamarzanie. Sprzedajemy również inne samochodowe płyny techniczne, w tym płyn hamulcowe i dodatki do płynów.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Jak wybrać odpowiedni płyn do chłodnicy?

Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy wyłącznie sprawdzone płyny do chłodnic znanych marek. Sprzedajemy polecane przez wielu kierowców, oryginalne płyny chłodnicze Motul. To produkty przeznaczone dla pojazdów wielu generacji, wyposażonych w chłodnice starszego i nowego typu. Korzystając z naszej oferty, zamówisz klasyczny płyn chłodniczy do samochodu, na bazie krzemianowej typu IAT, o oznaczeniu G11. Oferujemy również nowocześniejsze płyny do chłodnic bez krzemianów, bazujące na związkach karboksylowych i glikolu etylenowym. To produkty klasy OAT i oznaczeniu G12 lub G12+ oraz płyny hybrydowe typu HOAT, odpowiednie dla pojazdów wyposażonych w aluminiowe chłodnice, oznaczone symbolem G13. Zamówisz u nas również koncentraty chłodnicze Motul w opakowaniach 1l i 5l.

Markowe, odpowiednio dobrane płyny do chłodnicy są gwarancją wydajnego chłodzenia i skutecznej ochrony elementów samochodowego układu chłodzenia. Zamów płyn odpowiedniej klasy, właściwy dla użytkowanego modelu pojazdu. W sklepie znajdziesz również specjalne dodatki do płynu chłodniczego, które wspomagają wymianę ciepła w silniku.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło