Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Taśmy termoizolacyjne

Zoptymalizowanie pracy silnika i układu wydechowego zależy od wielu czynników, a w tym od osiągnięcia odpowiedniej temperatury pracy. Dostępna w naszej ofercie taśma termoizolacyjna w różnych wariantach pozwoli na zachowanie prawidłowej temperatury komory silnika poprzez jej obniżenie, a jednocześnie zatrzyma wysoką temperaturę w układzie wydechowym. Każda taśma termiczna do wydechu z naszego sklepu pochodzi od dobrze znanych na rynku producentów, którzy zyskali sobie zaufanie doświadczonych mechaników oraz serwisantów aut sportowych.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Czym są taśmy termoizolacyjne?

Specjalistyczna taśma termoizolacyjna stosowana do wydechów może być wykonana z różnego rodzaju materiałów. Zazwyczaj termoizolacje są aluminiowe lub ceramiczne. Zakłada się je na elementy układu wydechowego, a dzięki temu komora silnika nie jest dodatkowo nagrzewana. Jednocześnie ciepło pozostaje w układzie wydechowym. Zastosowanie taśm pozwala bardzo istotnie zmniejszyć temperaturę pod maską.

Co daje bandaż termiczny na wydech?

Gdy taśma termiczna do wydechu zostanie prawidłowo zamontowana, pozwoli zauważalnie zwiększyć moc silnika. Ponadto zwiększy jego żywotność poprzez to, że przy wyższych temperaturach pracy poszczególne podzespoły silnika szybciej ulegają wyeksploatowaniu. W naszym sklepie można znaleźć nie tylko same taśmy, ale również opaski zaciskowe do taśm termicznych. Ponadto w asortymencie mamy obejmy V-BAND, które nie tylko wpływają na lepszą pracę układu wydechowego ale znacznie ułatwiają jego montaż i demontaż.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło