Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Zestawy zawieszenia sportowego

Szukasz sposobu na tuning? Zacznij od zawieszenia – jednego z najważniejszych układów użytkowych pojazdu. Wybieraj zestawy zawieszenia, które pozwolą CI szybko i wygodnie skompletować niezbędne elementy wyposażenia, które są w pełni ze sobą kompatybilne. Sprawdź, co przygotowaliśmy w naszej ofercie i skorzystaj z propozycji Autoupgrade.pl. Szczegółowe informacje na tej produktów znajdziesz w ich opisach.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Co znajduję się w zestawie zawieszenia?

Zestawy zawieszenia czy to gwintowanego, czy zwykłego obniżającego to komplet niezbędnych elementów wyposażenia, które pozwolą Ci przystosować pojazd do konkretnych oczekiwań – niezależnie od tego, czy chcesz go obniżyć, czy przygotować do rajdu lub off-road. Zestawy zawieszenia składają się m.in. z takich elementów jak:

amortyzator,

końcówka drążka kierowniczego,

łącznik stabilizatora,

sworzeń,

wahacz,

tuleje,

sprężyny.

Decydując się na zakup kompletów i zestawów zawieszeń, zaoszczędzisz mnóstwo czasu i energii – a ostateczny efekt będzie o wiele lepszy. Jest to spowodowane tym, że nie musisz poświęcać wielu godzin na kompletowanie zamówienia składającego się z elementów, które są ze sobą w pełni kompatybilne i spełnią Twoje indywidualne oczekiwania. Otrzymujesz je w formie jednego produktu i masz pewność, że wszystko będzie do siebie idealnie pasować.

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat tego, jak wybierać zestawy zawieszenia? Skontaktuj się z nami osobiście już teraz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz do nas zadzwonić lub wysłać wiadomość. Sprawdź również amortyzatory sportowe, które czekają na Ciebie w pozostałych kategoriach.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło