Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Tuleje wahaczy zawieszenia samochodowego

Tuleje zawieszenia są jednym z najmniejszych elementów układu zawieszenia. Stanowią one jednak jeden z najistotniejszych komponentów amortyzujących wstrząsy i drgania podczas jazdy. Tuleje wahaczy zawieszenia samochodowego są zatem nieodłącznym elementem każdego auta – niezależnie od jego przeznaczenia, osiągów i marki. Wybierz więc tuleje zawieszenia od renomowanych producentów i skorzystaj z produktów, które czekają na Ciebie w tej kategorii sklepu Autoupgrade.pl. Więcej informacji na temat oferowanych wyrobów znajdziesz w ich opisach. W razie pytań służymy pomocą.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Tuleja wahacza do zawieszenia samochodowego

Tuleje wahacza pełnią oczywistą rolę w układzie zawieszenia pojazdów mechanicznych. Umożliwiają one bezpieczną i płynną pracę wahaczy i łączników – pozwalając też osadzić je w sposób wytrzymały w konstrukcji podwozia. Odpowiedzialne są one również za tłumienie wstrząsów podczas jazdy – co zabezpiecza pozostałe elementy wyposażenia samochodu i gwarantuje użytkownikom maksymalizację komfortu podróżowania. Tuleje wahacza to element eksploatacyjny, który należy poddawać regularnym przeglądom stanu i w razie zużycia wymieniać je na nowe.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy tuleje zawieszenia takich firm jak: HARDRACE, MPBS, Meyle HD i TEDGUM. Są to certyfikowane marki cieszące się uznaniem konsumentów modyfikujących swoje auta z dbałością o każdy szczegół. My zaufaliśmy ich wiedzy i doświadczeniu wiele lat temu. Dziś mamy pewność, że była to słuszna decyzja.  

Poznaj pozostałe części zawieszenia samochodu, których możesz potrzebować. W razie potrzeby skontaktuj się z zespołem naszych specjalistów. Pomożemy skompletować odpowiedni zestaw wyposażenia.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło