Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Sportowe filtry oleju K&N

Filtry oleju K&N wyróżniają się przede wszystkim dobrej jakości materiałami i dopasowaniem do wielu marek samochodowych. Sportowy filtr oleju tej firmy pasuje przede wszystkim do aut popularnych marek, ale nie tylko. Regularna wymiana filtra oleju jest bardzo istotną kwestią. Nie bez przyczyny jest on najczęściej wymienianym filtrem w samochodzie i obowiązkowa jest jego wymiana przy każdej wymianie oleju silnikowego. W skrócie można powiedzieć, że odpowiada on za prawidłowe działanie układu  smarowania, oczyszczając olej silnikowy z zanieczyszczeń, tak aby czysty olej mógł być dalej tłoczony do wszystkich współpracujących części silnika. Dodatkowo filtr oleju spełnia również inne funkcje takie jak przeciwdziałanie powstawaniu korozji czy choćby odprowadzanie ciepła. 

Jest 95 produktów.

Pokazano 1-16 z 95 pozycji

Aktywne filtry

Szeroki asortyment filtrów oleju K&N

W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór filtrów oleju silnikowego. Zużyte filtry należy szybko wymienić na nowe części, ponieważ to mogłoby pogorszyć właściwości smarne oleju. Regularna wymiana tego filtrów oleju K&N jest bardzo ważna. Zaleca się, żeby robić to przy każdej zmianie oleju, czyli raz w roku lub co 10-15 tysięcy kilometrów, zgodnie z zaleceniami producenta.

Pierwszym kryterium wyboru filtrów samochodowych powinno być zastosowany materiał filtracyjny i obecność odpowiednich zaworów. Filtry oleju K&N obejmują filtry przegrodowe, objętościowe, włókninowe. Wszystkie wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dostosowanych do wytycznych producentów.

Należy pamiętać, że zawory w filtrach oleju K&N są konstruowane tak, by otwierały się przy odpowiednio dobranym do danego silnika ciśnieniu oleju.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło