Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Dystanse do kół

Jeśli szukasz sposobu na zmianę sylwetki auta na bardziej sportową, a przy okazji chcesz zwiększyć jego stabilność na drodze, zapoznaj się z naszą ofertą na metalowe dystanse do kół. To podzespoły techniczne dedykowane tuningowaniu wielu modeli pojazdów, przeznaczone do instalowania pomiędzy felgą a piastą, zwiększające rozstaw kół w aucie.

Jest 209 produktów.

Pokazano 1-16 z 209 pozycji

Aktywne filtry

Czy dystanse do felg poprawiają prowadzenie?

Dla wielu użytkowników podstawową funkcją realizowaną przez metalowe najczęściej aluminiowe dystanse samochodowe jest modyfikacja wyglądu auta w celu nadania mu bardziej okazałej, sportowej sylwetki. W praktyce znacznie ważniejszą funkcją pełnioną przez dystanse do kół jest zmiana parametrów geometrii zawieszenia pojazdu. Przy umiejętnie wykonanym tuningu dystanse do felg wpływają korzystnie na komfort prowadzenia pojazdu, zwiększając jego stabilność na drodze, zwłaszcza przy dużych prędkościach. W ofercie sklepu z akcesoriami do samochodowego tuningu autoupgrade.pl znajdziesz różnorodne części do mocowania koła, w tym wiele modeli dystansów oferowanych wraz z niezbędnymi akcesoriami montażowymi. Jeżeli chcesz zmodyfikować samochód i nadać mu bardziej sportową sylwetkę, zakup tego typu elementów będzie jedną z ciekawszych opcji.

Zapoznaj się z naszą ofertą na markowe dystanse do kół samochodowych i wybierz zestaw o interesujących Cię parametrach technicznych. Prezentowane części pozwolą poszerzyć rozstaw kół w aucie, co przy prawidłowym montażu i właściwym ustawieniu geometrii zawieszenia powinno przełożyć się na zwiększenie stabilności prowadzenia auta.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło