Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe to jeden z komponentów układu hamulcowego w pojazdach mechanicznych. Zwykle umieszczone są one wokół tarcz hamulcowych i wykorzystywane są w celu powstawania tarcia, które będzie powodować hamowanie. Chcesz mieć pewność, że Twoje hamulce poradzą sobie w każdej sytuacji? Postaw na klocki hamulcowe tuningowe od Autoupgrade.pl.

Jest 262 produktów.

Pokazano 1-16 z 262 pozycji

Aktywne filtry

Tuning hamulców - Dlaczego warto?

Tuning hamulców może obejmować różne czynności, których zadaniem jest poprawa efektywności hamowania, skrócenie czasu reakcji i przede wszystkim drogi hamowania. Tuning hamulców może obejmować m.in. zmianę tarcz hamulcowych lub innych części układu. Warto jednak zaznaczyć, że tarcze hamulcowe i klocki to nie wszystko, co odpowiada za proces wytracania prędkości. Jednym z popularnych sposobów na tuning hamulców jest lakierowanie zacisków, co będzie chronić je przed procesem korodowania. Ich żywotność zostanie w ten sposób wydłużona!

Klocki hamulcowe mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak metal, ceramiczne materiały kompozytowe lub teflonowe materiały kompozytowe. Klocki hamulcowe powinny być wybrane w zależności od rodzaju i rozmiaru samochodu, a także od tego, jak często i jak mocno będzie korzystać z nich. Auta sportowe potrzebują nieco innych podzespołów niż pojazdy stricte miejskie, terenowe lub rodzinne.

Zastanawiasz się nad tym, czy klocki hamulcowe Ferodo spełnią Twoje potrzeby? A może lepiej wybrać klocki hamulcowe Brembo lub Textar? Skorzystaj z pomocy zespołu naszych specjalistów. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania i zagwarantujemy kompleksowe wsparcie zakupowe. Dzięki temu zakupy staną się jeszcze szybsze i prostsze!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło