Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Kierownice sportowe

Każdy element jest ważny, gdy jedziesz sportowym autem – a już na pewno ważne są odpowiednio dobrane kierownice sportowe, które mają realne przełożenie na to, jak prowadzi się dany pojazd. Chcesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model kierownicy spełni wszystkie Twoje wymagania? Skorzystaj z Autoupgrade.pl i postaw na sprawdzone kierownice RRS najwyższej klasy w najlepszych cenach!

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Jak dobrać odpowiednią kierownicę rajdową?

Chcąc wybrać kierownice rajdowe, należy rozpocząć od określenia funkcji, dla której będzie ona montowana. Przekłada się to na różnice w budowie, kształcie i rozmiarze kierownic. Należy więc wziąć pod uwagę takie parametry jak:

- średnica,

- odsadzenie,

- materiał wykonania wieńca i ramion,

- liczba ramion,

- kształt obręczy.

Profesjonalni zawodnicy, mechanicy i pasjonaci tuningu mogliby wymienić wiele innych cech, jak choćby sposób umiejscowienia klaksonu (jeśli kierownica będzie montowana w autach o charakterze cywilnym), liczba dodatkowych przycisków i inne. Warto więc mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model nie tylko będzie funkcjonalny i wygodny, ale także zagwarantuje Ci niezawodność podczas użytkowania. Skorzystaj zatem z propozycji w Autoupgrade.pl.

Kierownice sportowe to nie wszystko, co znajdziesz w ofercie sklepu Autoupgrade.pl. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wiele zróżnicowanych produktów tuningowych – w tym wyposażenie wnętrza. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z dostępnymi produktami i w razie pytań do kontaktu. Pomożemy Ci na każdym etapie zamówienia.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło