Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Tarcze dociskowe sprzęgła

Artykuły dostępne w tej kategorii w naszym sklepie to dociski sprzęgła. Proponujemy je w różnych modelach, a wszystkie charakteryzują się wysoką jakością. Będą niezbędnym zakupem dla wszystkich kierowców, którzy mają świadomość, jak dużą rolę odgrywa tarcza dociskowa sprzęgła w prawidłowym funkcjonowaniu

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-16 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Za co odpowiada docisk sprzęgła?

Obecnie kierowcy szczególnie ci poruszający się w miastach zwykle jeżdżą dynamicznie, a czasami agresywnie. Dlatego tak ważna, jest wybrana w naszym sklepie tarcza dociskowa sprzęgła, która pozwoli na częste i szybkie zmiany biegów przez długi czas. Nasze dociski sprzęgła wzorcowo przenoszą moment obrotowy z silnika na koła samochodu, dlatego są cenione przez klientów, ponieważ wykonane są z najbardziej trwałych materiałów przez najważniejszych w motoryzacji producentów. Elementy te ściśle współpracują z dużą ilością elementów sprzęgła. Dlatego docisk sprzęgła SACHS powinien pochodzić z zaufanego źródła. Dłużej sprawny docisk to dłużej sprawne sprzęgło i mniejsze koszty.

Kiedy wymienić docisk sprzęgła?

Do tej kategorii przede wszystkim powinni zajrzeć użytkownicy samochodów, którzy zauważają problemy ze zmianą biegów. Docisk tarczy sprzęgła może wymagać wymiany, gdy zauważamy problemy ze zmianą biegów. Nasze wysokiej jakości tarcze sprzęgła mogą być także rekomendowane do zamontowania, gdy podczas wciskania pedału słychać nieprzyjemny stukot albo pojawia się niekontrolowany wzrost obrotów silnika. Oznaką konieczności wymiany tych elementów może być także szarpanie podczas ruszania.

Nasz sklep pozwoli zaradzić tym problemom poprzez wybór modelu docisku sprzęgła pasującego do Państwa pojazdu. Zapraszamy do przejrzenia tej kategorii.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło