Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Preparaty do konserwacji filtrów powietrza

Filtry powietrza to newralgiczny element auta, gdyż jego zapchanie może skutecznie zniwelować moc silnika lub doprowadzić do jego uszkodzenia. Preparaty do konserwacji filtrów z naszej oferty pozwolą wyczyścić filtry, a także je skutecznie zakonserwować, by spełniały swoją funkcję i były bardziej wydajne. W ofercie mamy kompleksowe zestawy do czyszczenia filtrów pochodzące od uznanych na rynku producentów chemii motoryzacyjnej. Są oni gwarantem wysokiej jakości i zbierają świetne opinie wśród wymagających kierowców

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-16 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Jakie preparaty do konserwacji filtrów znajdziesz w naszej ofercie?

Dostępne w naszym asortymencie preparaty do konserwacji filtrów mają różne zastosowanie. Wśród nich są detergenty służące do czyszczenia filtrów, a w tym filtrów sportowych. Tego typu chemia jest niezbędna, by móc zachować optymalną przepustowość powietrza, co skutkuje zachowaniem mocy silnika na takim samym poziomie przez cały czas eksploatacji. W naszym sklepie dostępny jest też olej do filtra powietrza służący do zakonserwowania filtrów, co zwiększa jego żywotność, a także pozwala lepiej wychwytywać przenikające przez niego cząstki.

Po co stosować olej do filtra powietrza?

Preparaty do konserwacji filtrów są niezbędne, jeśli chce się zachować maksymalna efektywność tego elementu. Jest on bowiem ciągle wystawiany na intensywną pracę i już po krótkim czasie filtry zazwyczaj są pełne cząstek obcych. To radykalnie zmniejsza ilość powietrza dochodzącego do silnika, co skutkuje mniejszą mocą, a nawet ryzykiem spowodowania trwałych uszkodzeń. Filtry samochodowe należy czyścić regularnie, zwłaszcza jeśli chodzi o sportowe modele.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło