Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Dmuchawy nawiewu

Elementem samochodu, który dba o to, aby możliwy był nawiew powietrza – zarówno zimnego, jak i ciepłego – jest dmuchawa nawiewu. Dzięki niej powietrze, które znajduje się w aucie może być w zależności od potrzeb schładzane bądź ogrzewane. Niestety, zdarza się, że ulega ona uszkodzeniu. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych, którzy szukają dmuchawy nawiewu, oferujemy szeroki wybór tych elementów.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Czym jest dmuchawa samochodowa i za co odpowiada?

Dmuchawa samochodowa to element, który zapewnia nam komfort termiczny. To właśnie dzięki niej latem możemy cieszyć się przyjemnym chłodem, a zimą nie musimy narzekać na zimno. Jeśli potrzebna jest Ci nowa dmuchawa nawiewu, w naszym sklepie możesz znaleźć tą odpowiednią do swojego auta. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się jazdą w mało komfortowych warunkach cieplnych.

Kiedy należy wymienić dmuchawę nawiewu w samochodzie?

Jeśli chodzi o wentylator nawiewu, to do częstych awarii zalicza się usterkę sterowania siłą nawiewu. Może to być bardzo uciążliwe ponieważ nie pozwala na dostosowanie siły nadmuchu do własnych preferencji. Dmuchawa nawiewu może mieć również uszkodzone lub zatarte łożyska albo zużyciu uległy szczotki lub komutator w silniku dmuchawy. W każdym z tych przypadków niezbędna jest wymiana dmuchawy na nową.

Jeśli interesuje Cię wyposażenie wnętrza samochodu wysokiej jakości, chcesz mieć pewność, że stawiasz na akcesoria, które naprawdę dobrze spełnią swoją rolę, zależy Ci na przystępnych, niewygórowanych cenach, nasza oferta jest dla Ciebie odpowiednia. Dostępna u nas dmuchawa nawiewu w pełni Cię usatysfakcjonuje. Zapraszamy!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło