Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Rozpórki zawieszenia

Tuning samochodowy to nie tylko modernizacja elementów wizualnych. To także modyfikacje, które mają realny wpływ na osiągi, komfort użytkowników i możliwości danego pojazdu. Sprawdź więc, jak rozpórka zawieszenia pomoże Ci osiągnąć zamierzony efekt i jak ją wykorzystać w celu realizacji swojego projektu.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Czy warto stosować rozpórki zawieszenia?

Rozpórka zawieszenia to element łączący dwie strony nadwozia lub (jak sama nazwa wskazuje) zawieszenia. Wykorzystuje się ją do ograniczenia sił oddziałujących na nie w trakcie jazdy – co ma szczególnie duże znaczenie w trakcie jazdy sportowej lub terenowej. Rozpórki stosuje się zatem w pojazdach wyścigowych, driftowozach lub autach dostosowanych do najtrudniejszego terenu.

W niektórych samochodach montaż rozpórki tuningowej będzie niezwykle odczuwalny. Nawet jeśli zdecydujesz się na taką inwestycję wyłącznie ze względu na walory wizualne, na pewno przyniesie to pozytywne rezultaty. Auto będzie prowadzić się wtedy o wiele precyzyjniej, a to z kolei przełoży się na Twoje bezpieczeństwo i komfort. Nie czekaj i już teraz przekonaj się o tym, że niewielkim kosztem oraz w bardzo prosty sposób możesz wdrażać modyfikacje do swojego auta – niezależnie od tego, jakim modelem dysponujesz.

Rozpórki tuningowe to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować w Autoupgrade.pl. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również zróżnicowane zestawy zawieszenia, które pozwolą osiągnąć doskonały efekt wizualny, poprawiając również właściwości jezdne. Zobacz, co czeka na Ciebie w naszej ofercie już teraz.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło