Tuleje amortyzatorów

Tuleje amortyzatorów są jednymi z mniejszych elementów układu zawieszenia. Są jednak jednymi z ważniejszych elementów mającymi wpływ bezpośrednio na komfort, stabilność prowadzenia i oczywiście na bezpieczeństwo podróżowania. Zużyte tuleje amortyzatorów znacznie pogarszają ich sprawność, a co za tym idzie zmniejszają ich skuteczność działania. Wybieraj więc tuleje amortyzatorów od renomowanych producentów i skorzystaj z oferty, która czeka na Ciebie w tej kategorii sklepu Autoupgrade.pl. Więcej informacji na temat oferowanych produktów znajdziesz w ich opisach lub w szczegółach technicznych. W razie pytań służymy pomocą.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Tuleja amortyzatora do zawieszenia samochodowego

Tuleje amortyzatorów są bardzo ważnym elementem w układzie zawieszenia. Są odpowiedzialne za elastyczne połączenie układu zawieszenia koła z amortyzatorem oraz amortyzatora z nadwoziem. Bardzo często przyczyną wymiany amortyzatorów jest zużycie tych tulei podczas gdy amortyzator może posiadać jeszcze wysoką sprawność.

Fabrycznymi tulejami amortyzatorów przeważnie są tuleje metalowo-gumowe. Narażone na duże obciążenia często ulegają zużyciu, a najbardziej jest to widoczne w samochodach użytkowych i dostawczych. Dlatego dobrą propozycją jest zmiana oryginalnych zużytych tulei amortyzatorów na ich odpowiedniki poliuretanowe. 

Poliuretanowe tuleje amortyzatorów zapewniają dużo większą wytrzymałość przy niewielkim spadku komfortu podróżowania. Jeśli Twoje amortyzatory są jeszcze sprawne natomiast zużyciu uległy same tuleje rozważ wymianę samych tulei na ich poliuretanowe odpowiedniki.

Poznaj pozostałe części zawieszenia samochodu, których możesz potrzebować. W razie potrzeby skontaktuj się z zespołem naszych specjalistów. Pomożemy skompletować odpowiedni zestaw wyposażenia.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło