Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Wentylatory układu chłodzenia

Prawidłowa temperatura pracy Twojego silnika to jeden z najważniejszych parametrów bezpiecznego i bezawaryjnego funkcjonowania. Taką pracę zapewni odpowiedni wentylator układu chłodzenia. W Autoupgrade znajdziesz szeroki wybór rozmaitych modeli wentylatorów układu chłodzenia i możesz je wybierać według różnych kryteriów.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-16 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Czym kierować się wybierając tuningowy wentylator układu chłodzenia?

Jeśli rozważasz wymianę swojego wentylatora na odpowiednik tuningowy musisz zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych parametrów. Jednym z nich jest kierunek przepływu powietrza przez wentylator i tutaj znajdziesz wentylatory ssące jak i tłoczące. Jest to bardzo ważne ze względu na to iż wentylator może znajdować się przed lub za chłodnicą. Dodatkowo musisz też wziąć pod uwagę wymiary zewnętrzne wentylatora tak żeby nie kolidował z innymi elementami znajdującymi się w jego bezpośrednim otoczeniu.

Zalety tuningowych wentylatorów układu chłodzenia.

Główną zaletą cechującą wentylatory znajdujące się w sklepie Autoupgrade jest odpowiednia wydajność, która bardzo często jest dużo większa od seryjnych wentylatorów. Ma to bezpośredni wpływ na utrzymanie optymalnej temperatury pracy silnika. Również bardzo ważnym elementem układu chłodzenia jest odpowiednia pompa cieczy chłodzącej. Jeśli pompa w Twoim silniku nie jest odpowiednio wydajna możesz zastosować dodatkowe elektryczną pompę wody również znajdującą się w ofercie Autoupgrade.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło