Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

AutoUpgrade to nowo powstała firma, lecz stworzona przez współpracę ludzi od lat zajmujących się szeroką dziedziną jaką jest motoryzacja. Pierwotnie sklep AutoUpgrade prowadzony był przez firmę Moto Centrum, która od lat zajmuje się stacjonarną sprzedażą i dystrybucją części i akcesoriów samochodowych. Doświadczenie pozyskane najpierw w pracy u największych przedstawicieli branży motoryzacyjnej, a potem w kontaktach z wiodącymi dostawcami w tej dziedzinie pozwoliło nam na pozyskanie wielu zadowolonych i przede wszystkim stałych odbiorców.

Jednak tutaj nie o tym. 

Kontakt z ludźmi i chęć dostarczenia im potrzebnych produktów to jednak nie tylko stacjonarny sklep motoryzacyjny. Cały czas pozostawał niedosyt związany z chęcią dotarcia do szerszej grupy odbiorców i wykorzystania mocy internetu. Dodatkowo zależy nam na wygodnym i bezpiecznym dostarczaniu produktów do odbiorcy.

Tutaj narodziła się idea stworzenia najpierw osobnego działu, a finalnie osobnej firmy pod nazwą AutoUpgrade, który będzie zajmował się sprzedażą wybranych i ciekawych akcesoriów i części samochodowych z głównym naciskiem na części przeznaczone do tuningu i przeróbek samochodów.

W ofercie pojawią się również produkty wykonane do szczególnego zastosowania jak adaptery czy wszelkiego rodzaju flansze.

Sukcesywnie w naszym asortymencie pojawiać się będzie co raz to większa ilość produktów. Staramy się aby mieć dostępne wszystkie produkty z linii producentów w naszej ofercie. Jeśli jednak nie widzisz interesującego Cię produktu to zapytaj - chętnie odpowiemy na każde pytanie, sprawdzimy dostępność i cenę artykułu jaki Cię interesuje.

Zachęcamy zarówno do składania zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego, jak również wizyty w stacjonarnej siedzibie, która znajduje się w Dobczycach. Dzięki posiadanej wiedzy jesteśmy  w stanie pomóc w wyborze optymalnego produktu. Trudne zadania są dla nas motorem napędowym, więc zapraszamy do współpracy – chętnie pomożemy i doradzimy.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło