Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Akcesoria do tuningu wydechu

Tuning układu wydechowego to często pierwsza modyfikacja samochodu wykonywana przez osoby chcące poprawić osiągi. Wynika to z faktu, że jest to mało inwazyjna modernizacja, dzięki której można sporo osiągnąć w kwestii osiągów. Dla wielu osób nie bez znaczenia jest też fakt, że auto zaczyna brzmieć o wiele lepiej. W naszym sklepie znajdziesz tłumiki i końcówki tłumików ale również akcesoria do wydechu służące do montażu poszczególnych elementów układu wydechowego, a w tym części tuningowych.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-16 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Czy można modyfikować wydech?

Układ wydechowy składa się z wielu elementów, takich jak kolektor wydechowy, filtr DPF, katalizator, rury wydechowe oraz tłumiki. W tym zakresie można wykonać tuning wydechu, jednak nie trzeba wymieniać od razu całego układu. Można ograniczyć się do poszczególnych elementów. W naszym sklepie można znaleźć m.in. taśmy termiczne do izolacji termicznej układu wydechowego, obejmy V-band do wydechu pozwalające na montaż nowych elementów jak i wiele innych.

Popraw funkcjonowanie wydechu w swoim samochodzie!

Kupując akcesoria do wydechu, wiele osób decyduje się najpierw na wymianę samej rury wydechowej lub tłumika. Wymiana tych elementów jest bardzo prosta, a jednocześnie pozwala osiągnąć większą wydajność całego układ wydechowego i zyskać dużo lepsze brzmienie. Często wymienia się jednak inne elementy, gdyż tylko wtedy można uzyskać satysfakcjonujące rezultaty w kwestii mocy. Jeśli tuning przeprowadzi się poprawnie, można zyskać nawet kilka procent dodatkowej mocy, co istotnie przełoży się na odczucia podczas jazdy.

W naszym asortymencie można znaleźć jedynie akcesoria do wydechu renomowanych marek, które są w stanie zapewnić jakość na najwyższym poziomie. Dzięki temu nadają się do modyfikacji samochodów wykorzystywanych do codziennej jazdy, a także aut do jazdy sportowej. W bogatej ofercie proponujemy produkty, takie jak taśmy termiczne różnych typów, obejmy do montażu wydechu, opaski zaciskowe i wiele innych. Wszystkie produkty są szczegółowo opisane pod względem parametrów technicznych, więc zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło