Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Obejmy V-Band

Elementy montażowe układu wydechowego każdego dnia wystawiane są na intensywną eksploatację. Wysoka temperatura i ciągłe drgania to coś, na co muszą być odporne. Obejmy v-BAND z naszej oferty zostały zaprojektowane tak, by sprostać tym wymaganiom nawet w przypadku zastosowania w autach sportowych o wysokiej mocy. Każda obejma na wydech z naszego asortymentu pochodzi od producenta, który jest ceniony przez mechaników i kierowców sportowych oraz profesjonalnych serwisantów. Można u nas znaleźć szeroki wybór obejm do wydechów w różnych rozmiarach.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

W jakim celu używane są obejmy?

Obejmy V-BAND wykorzystywane są do mocowania i łączenia elementów układu wydechowego. Muszą one być tak zaprojektowane, by dobrze trzymać każdy element, który ciągle poddawany jest przeciążeniom na skutek intensywnej pracy. Ponadto obejmy pracują w otoczeniu bardzo wysokich temperatur, które wymagają zastosowania najwyższej klasy materiałów. W przeciwnym razie obejmy szybko ulegają zniszczeniu. Oferowane przez nas obejmy są wykonywane ze stali nierdzewnej, która pozostaje całkowicie odporna na działanie wysokich temperatur, a sposób wykonania gwarantuje też odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Wysokiej jakości obejmy V-Band

Wszystkie obejmy V-BAND z naszej oferty są wykonane tak, by były odporne na liczne i intensywne drgania adekwatne do charakterystyki aut sportowych o wysokiej mocy. Wynika to z grubości materiału i jego wytrzymałości, a także sposobu wykonania. Jednocześnie nie upośledzają one pracy układu wydechowego. W naszym sklepie dostępna jest też taśma termoizolacyjna, którą wykorzystuje się przy budowie sportowych układów wydechowych.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło