Elektryczne pompy wody

W świecie tuningu nie ma miejsca na stosowanie tanich zamienników lub produktów pochodzących od niesprawdzonych producentów. W Autoupgrade znajdziesz elektryczne pompy wody tylko znanych i cenionych marek. Jest to gwarancja niezawodności i długiego prawidłowego działania.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo elektryczne pompy wody?

Jeśli seryjna pompa cieczy chłodzącej znajdująca się w Twoim silniku nie jest odpowiednio wydajna to znak, że musisz zastosować pompę o wyższej wydajności. Oryginalna pompa wody ma bardzo często ograniczoną wydajność poprzez zastosowanie napędu tej pompy przez pasek wielorowkowy lub pasek rozrządu. I w tym przypadku na ratunek przychodzą elektryczne pompy wody, które występują w różnych odmianach. Można znaleźć pompy o różnych wydajnościach i różnych budowach zewnętrznych.

Jakie są zalety stosowania elektrycznych pomp wody?

Jedną z głównych zalet jest możliwość wyboru odpowiedniej dla nas wydajności pompy. Kolejną cechą charakteryzującą elektryczne pompy wody jest możliwość zamontowania ich w dowolnym (zgodnym ze sztuką) miejscu pod maską lub wewnątrz samochodu. Nie ogranicza nas w tym przypadku napęd pasowy ponieważ pomy są zasilane i napędzane elektrycznie.

Nie zapomnij, że pompa cieczy to nie jedyny element odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniej temperatury pracy silnika. Bardzo ważne są również wentylatory układu chłodzenia, które również znajdziesz w ofercie Autoupgrade.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło