Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Części układu hamulcowego

Układ hamulcowy to system odpowiadający za redukcję prędkości pojazdu i możliwość zatrzymania go. Wykorzystuje on siłę tarcia, bazując na tarczowym lub bębnowym mechanizmie hamulcowym. Układ hamulcowy pełni istotną rolę w bezpieczeństwie jazdy i jest elementem każdego pojazdu mechanicznego. Inwestując więc w części układu hamulcowego, nie szukaj oszczędności. Wybieraj i wykorzystuj jedynie produkty od renomowanych producentów – znajdziesz ich w Autoupgrade.pl.

Jest 593 produktów.

Pokazano 1-16 z 593 pozycji

Aktywne filtry

Z jakich części składa się układ hamulcowy?

Układ hamulcowy składa się z wielu różnych elementów – takich jak:

- tarcze hamulcowe,

- bębny hamulcowe,

- klocki hamulcowe,

- pompy hamulcowe,

- przewody hamulcowe,

- zaciski hamulcowe.

Wszystkie te części układu hamulcowego współpracują ze sobą w konkretnych konstrukcjach, aby zapewnić prawidłowe i bezpieczne hamowanie.

Części układu hamulcowego powinny być wybierane ze względu na jakość i bezpieczeństwo. Należy kupować tylko sprawdzone i renomowane komponenty, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Nie warto oszczędzać na nich, ponieważ są one odpowiedzialny za bezpieczeństwo – zarówno Twoje, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego.

W Autoupgrade.pl udostępniamy markowe klocki hamulcowe i sprawdzone tarcze hamulcowe. Dzięki temu mamy pewność, że każdy miłośnik tuningu znajdzie u nas to, czego szuka i potrzebuje. Realizując zamówienie na części układu hamulcowego (i pozostałe produkty), nie musisz nawet wychodzić z domu. Kurier dostarczy je prosto pod wskazany adres, a Ty zaoszczędzisz mnóstwo czasu i energii, które możesz poświęcić na modyfikowanie swojego auta!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło