Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

Sportowe filtry powietrza

Inwestycja w sportowe filtry powietrza to sposób na skuteczną ochronę spalinowego silnika samochodowego przed zanieczyszczeniami i jednoczesną poprawę przepływu powietrza, co automatycznie przekłada się na zwiększenie efektywności spalania. W odróżnieniu od zwykłych filtrów fabrycznych ich sportowe wersje gwarantują lepszy przepływ powietrza, a tym samym umożliwiają poprawę osiągów wyposażonego w nie auta.

Jest 461 produktów.

Pokazano 1-16 z 461 pozycji

Aktywne filtry

Sportowe filtry powietrza - kiedy warto stosować?

Po odpowiednio zmodyfikowane wysokoprzepływowe filtry samochodowe najczęściej sięgają osoby, którym zależy na delikatnym zwiększeniu maksymalnych, fabrycznych osiągów użytkowanego auta. W ofercie sklepu autoupgrade.pl znajdziesz sportowe filtry samochodowe z wkładem bawełnianym, o zróżnicowanej konstrukcji, dedykowane wielu modelom sportowych i standardowych pojazdów. Możesz zamówić okrągły filtr powietrza, zdecydować się na zakup filtra stożkowego, którego montaż zaleca się specjalistom, sięgnąć po filtr powietrza K&N płaski, owalny lub prostokątny dedykowany konkretnej marce pojazdu, ewentualnie wybrać inny potrzebny produkt z naszej oferty. Zamówisz u nas m.in. samochodowy filtr powietrza Pipercross w wersji okrągłej, panelowej, owalnej i stożkowej.

Jeśli szukasz sposobu na delikatne zwiększenie osiągów auta, ale jednocześnie nie chcesz ryzykować uszkodzenia silnika, zainwestuj w dobrej jakości filtr z wkładem bawełnianym. Sprzedajemy sportowe filtry powietrza wielu renomowanych marek, dedykowane różnym modelom samochodów osobowych i terenowych. Sprawdź naszą ofertę i zamów pasujący filtr do auta.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło