Części do dyferencjału samochodowego

Mechanizm różnicowy, czyli potocznie dyferencjał to element, który jest kluczowy dla komfortu prowadzenia auta. Jego modyfikacje często są wykorzystywane do tego, by móc eksploatować auto w bardziej sportowy sposób np. podczas driftingu. Zachowanie części do dyferencjału w należytym stanie w autach wykorzystywanych w tradycyjny sposób jest jednak niezbędne, by auto prowadziło się komfortowo bez wpadania w podsterowność, a także bezpiecznie. W naszym sklepie można znaleźć części montażowe do dyferencjałów aut sportowych i zwykłych. Są to produkty najbardziej renomowanych producentów na rynku mogących zapewnić wysoki poziom trwałości produktów, a także odpowiednie parametry.

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-16 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Co to jest dyferencjał?

Mechanizm różnicowy (czyli potocznie zwany dyferencjał) jest elementem odpowiedzialnym za to, że koła kręcą się z różną prędkością podczas pokonywania zakrętów. To sprawia, że auto nie wpada w poślizg, co byłoby nieuniknione, gdyby koła kręciły się z tą samą prędkością pokonując różny dystans na łuku. Jakiekolwiek awarie w tym zakresie mogą być bardzo niebezpieczne, zwłaszcza podczas dynamicznej jazdy. W niektórych samochodach można również znaleźć blokady mechanizmów różnicowych tzw. szpery, które odpowiadają głównie za bardziej równomierne przenoszenie momentu obrotowego na napędzane koła. W naszym sklepie można znaleźć części do naprawy oryginalnych dyferencjałów ze szperą, a także zestaw LSD do BMW pozwalający na osiągnięcie świetnych parametrów jazdy w samochodach, które fabrycznie szpery nie miały. Są to zestawy zawierające wszystkie niezbędne elementy do modyfikacji mechanizmu różnicowego. Zostały tak zaprojektowane, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Profesjonalne części montażowe do dyferencjałów

W naszym asortymencie można też znaleźć inne części do dyferencjału, a w tym zestawy naprawcze szpery zawierające elementy eksploatacyjne, które szybko się zużywają podczas normalnej lub sportowej eksploatacji auta. Zawierają tarczki, ciernie, przekładki, sprężyny i wszystko, co niezbędne do montażu. W naszym sklepie proponujemy części do dyferencjału kompatybilne z różnymi modelami aut. Szczegółowe parametry techniczne można znaleźć w opisach każdego z produktów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło