Zapamiętaj auto
Wybierz swój samochód

LSD Conversion Set BMW E30, E34, E36 Compact - szpera, blokada dyferencjału, wkład do dyfra TYP188, Limited slip

1 545,00 zł

Zamontuj samodzielnie szperę w swoim BMW.

Jest to zestaw, który zawiera wszystkie niezbędne części do montażu blokady mechanizmu różnicowego - potocznie zwanej szpery - w każdym BMW, które ma dyferencjał typu 188. Zaprojektowany z największą starannością i wykonany na precyzyjnych maszynach pozwoli na bezproblemowy montaż, a potem bezawaryjne użytkowanie. Prawidłowy montaż tego zestawu pozwoli na uzyskanie tzw. spięcia na poziomie 20-25%.

Racing Diffs
RD5003
Ilość
Zapytaj o dostępność - czas dostawy 10-14 dni roboczych
Wysyłka

help_outlineZapytaj o produkt lub zaproponuj cenę
LSD Conversion Set BMW E30, E34, E36 Compact - szpera, blokada dyferencjału, wkład do dyfra TYP188, Limited slip

LSD Conversion Set BMW E30, E34, E36 Compact - szpera, blokada dyferencjału, wkład do dyfra TYP188, Limited slip

 

Oryginalny zestaw marki Racing Diffs - LSD CONVERSION SET - do Twojego BMW.

Nie trzeba nikomu przedstawiać marki Racing Diffs. To znany europejski producent zestawów naprawczych do mechanizmów różnicowych o ograniczonym poślizgu występujących w różnych markach i modelach samochodów. Potoczna nazwa takich mechanizmów to szpera lub LSD.

Autoupgrade.pl jest bezpośrednim importerem i autoryzowanym dystrybutorem marki Racing Diffs w Polsce. Gwarantuje to profesjonalną obsługę i dostęp do wszelkich informacji abyś mógł zakupiony przez Ciebie zestaw LSD Converision Set bezproblemowo zamontować i bezawaryjnie użytkować.

Chcesz poznać pozostałe propozycje z naszej oferty? Poza zestawami LSD Conversion Set posiadamy również poszczególne elementy do naprawy i odnowienia zużytej szpery, a także do zwiększenia jej skuteczności i zwiększenia maksymalnego spięcia szpery. Wszystkie wymienione wyżej części znajdziesz w naszej ofercie w kategorii zestawy naprawcze.

Nie jesteś pewny, który zestaw LSD Conversion Set będzie odpowiedni dla danego modelu samochodu lub dla danego dyferencjału? Nie musisz się tym martwić. Zespół naszych specjalistów gwarantuje kompleksowe wsparcie (niezależnie od tego, czy zestaw LSD to jedyny element wyposażenia, którego potrzebujesz, czy chcesz skompletować cały zestaw podzespołów). Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy skompletować zestaw potrzebnych Ci części. Przekonaj się na własne oczy o tym, jak współpraca z Autoupgrade.pl jest prosta i przyjemna!

Typ dyferencjału
188

Zobacz także

Polecane produkty ( 8 innych produktów w tej samej kategorii )

LSD Conversion Set BMW E30, E34, E36 Compact -...

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło